Állást kínálunk!

A VÜZ Nonprofit Kft. hőtermelő és hőszolgáltató tevékenység végzéséhez határozatlan időre munkatársat keres

KAZANKEZELŐ, KARBANTARTÓ

munkakörbe

FELADATOK:

  • Hőtermelő-  és továbbító berendezések napi üzemeltetése
  • Közreműködés a jelentkező üzemzavarok, meghibásodások okainak feltárásában, azok megszüntetésében, karbantartási feladatok ellátásában

ELVÁRÁSOK:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés

ELŐNY:

  • Kazánkezelő bizonyítvány (2-12 t/h)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Keszthely

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajz beküldése személyes, postai, vagy elektronikus úton:
8360 Keszthely, Vásár tér 10. titkarsag@khvuz.hu
Az állással kapcsolatos további információ esetén hívható: 0630/174-2991

Mérlegképes könyvelői álláshirdetés

A VÜZ Nonprofit Kft pénzügy-számviteli területre keres gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelőt azonnali kezdéssel, teljes munkaidős jogviszonyba.

Pályázatokat a titkarsag@khvuz.hu e-mail címre kérjük megküldeni a fizetési igény megjelölésével.

VÜZ Nonprofit Kft