• park m1
  • piac m1
  • ut m1
  • tem m1
  • vfejl m1
  • strand m1

Controlling és ellenőrzési feladatokra munkatársat keresünk

Keszthelyi Városüzemeltető Nonprofit Kft    Gazdálkodási egysége controlling és ellenőrzési feladatokra munkatársat keres

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

A munkakör betölthetősége: azonnal

Munkavégzés helye: VÜZ Kft. Keszthely Vásár tér 10.

Munkabér: megegyezés szerint

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 2 éves könyvelői gyakorlat
  • excel táblázatkezelői tudás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló és csapatban való munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • önéletrajz beküldésével
  • fizetési igény megjelölésével