• park m1
  • piac m1
  • ut m1
  • tem m1
  • vfejl m1
  • strand m1

Ingatlankezelési Ágazatához munkatársat keres

Keszthelyi Városüzemeltető Nonprofit Kft (Keszthely Vásártér 10.)

Főbb feladatok:

  • Társasházak működtetésével kapcsolatos teendők ellátása (társasházi közgyűlés összehívása, lebonyolítása, stb.)
  • Lakás- és helyiségbérleti szerződések elkészítése
  • Fizetési felszólítások küldése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Számlák ellenőrzése
  • Beérkező levelek, telefonhívások kezelése
  • Kimutatások készítése,
  • Általános, napi adminisztrációs feladatok elvégzése

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: VÜZ KFT Keszthely Vásártér 10.

Munkabér: megegyezés szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Tanulás iránti igény
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Önálló és csapatban való hatékony munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társasházkezelői/ingatlanközvetítői végzettség
  • Személyes, vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Nyelvismeret
  • Jogosítvány
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Kiváló munkakörnyezet, jó hangulatú, családias munkacsapat
  • Változatos munkakör

  • Fényképes önéletrajz
  • Fizetési igény megjelölése

Levelezési cím:       VÜZ KFT Keszthely Vásártér 10.