• park m1
  • piac m1
  • ut m1
  • tem m1
  • vfejl m1
  • strand m1

Követeléskezelő munkatársat keresünk

A Keszthelyi Városüzemeltető Kft.
követeléskezelő munkatársat keres.

FELADATAI:
• a Kft. késedelmes közszolgálati és szerződéses jogviszonyból eredő tartozások kezelése;
• részvétel hátralékrendezési megoldások kidolgozásában, lebonyolításában;
• kapcsolattartás az ügyfelekkel (jellemzően írásban)

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú végzettség
• Rugalmasság, megbízhatóság, pontosság
• Jó problémamegoldó és együttműködési képesség

AMIT AJÁNLUNK:
• Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK:
• Szakmai önéletrajz
• Iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata
• Jelentkezési határidő: 2017.május.15.

MUNKAVÉGZÉS HELYE TERÜLETEI:
A kft székhelyén, teljes munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony