• park m1
  • piac m1
  • ut m1
  • tem m1
  • vfejl m1
  • strand m1

Könyvelő munkatársat keresünk

A Keszthelyi Városüzemeltető Kft.
könyvelő munkatársat keres.

FELADATAI:
 Könyvelési feladatok önálló ellátása, havi, negyedéves és éves zárások elkészítése
 Számlázás
 Adózás
 Tárgyi eszköz nyilvántartás
 Helyettesítési feladatok ellátása
 Folyamatos jogszabálykövetés
 Egyéb feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
 Mérlegképes könyvelői végzettség
 5 éves, vállalkozásoknál szerzett szakmai tapasztalat
 Számviteli törvény, egyéb számviteli- és adó jogszabályok naprakész ismerete
 MS Office - ismeret
 Rugalmasság, megbízhatóság, pontosság
 Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
 Lakóhely Keszthelyen vagy a város 20 km-es vonzáskörzetében

ELŐNY:
 Több éves szakmai tapasztalat
 Június munkakezdés

AMIT AJÁNLUNK:
 Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
 Stabil, hosszú távú munkalehetőség
 Szakmai előrelépési lehetőség

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK:
 Szakmai önéletrajz
 Iskolai és szakmai végzettséget igazoló okiratok másolata
 Jelentkezési határidő: 2017. május 15.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
A kft. székhelyén, teljes munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony.